Наша реклама, всі доходи підуть на лікування онкохворих дітей

 

Структура фонда:

  1. Президент фонда «Життя» Комарницький Юрій Павлович
  2. Член правління Овчарук Алла Несторівна
  3. Волонтер Ладанчук Олександр

Створено контролюючу раду:

  1. Матковський Ігор Анатолійович (головний врач обласного центру допомоги ВІЛ інфікованим людям)
  2. Дмитренко Микола Андрійович (бізнесмен)
  3. Пастернак Зоя Альбінівна

Всього в фонді 9 чоловік.

Фонд зареєстрований в управлінні юстиції м Вінниці 1 жовтня 1999 року.
Сертифікат реєстрації № 31.


   Рішенням загальних зборів (основним керівним органом фонду) було прийнято рішення в важкий для України час надавати матеріальну допомогу хворим та пораненим бійцям АТО.
   Благодійний фонд "ЖИТТЯ" один із найстаріших фондів Вінниці. Він був заснований ще в 1999 році в управлінні юстиції Вінниці а потім, як усі фонди переданий у відомство вінницького міськвиконкому. Були періоди коли фонд "Життя", засновники якого пересічні громадяни, не мав змоги працювати і був "під ключем" але бажання робити благодійні справи у його членів не пропадало. З часу заснування ми надавали допомогу багатьом людям на що є відомості з адресами і особистими підписами хворих.
   Останні хворі та поранені з якими ми працювали і працюємо це 6-річний хлопчик, хворий на лейкемію Денис Проценко, солдат нині розформованого 9 батальйону Андрій Шумлянський та старший солдат АТО Віталій Легуша, онкохворий Цимбалюк Діма.


   Вінницька область розташована в центральній частині України з населенням 1,8 млн. Чоловік, 80% з яких зайнято в аграрному секторі економіки проживають в сільській місцевості. Область межує з промислово розвиненими регіонами (Одеська та Київська області) в яких високий рівень ВІЛ-інфікованості. Через територію даного регіону проходять великі залізничні та автомобільні магістралі. І побудований міжнародний автобан Західна Європа - Київ - Одеса.
   Епідемія ВІЛ-інфекції СНІДу в області почалося в 1996 році і охопила всі райони області, м Вінницю, Жмеринське і Козятинське відділення Південно-Західної залізниці, підрозділи Державного департаменту з виконання покарань, військові частини Міністерства оборони. Всього виявлено 384 ВІЛ-інфікованих, взято на облік 343 (що становить 19,0 на 100.000 населення), 15 хворих на СНІД померло. Найбільша кількість інфікованих в Гайсинському, Томашпільському, Тульчинському районах, м Вінниці і Ладижині (рівень інфікованості від 37 до 43 на 100.000 населення), 75% від усіх ВІЛ-інфікованих - сільське населення.
   Основним шляхом передачі інфекції є ін'єкційний при вживанні наркотиків, на його частку припадає до 80%, всіх заражених, на 2 місці статевий шлях (його частка в минулому році збільшилася в 2 рази).
   В даний час в місті Вінниця відкритий і працює обласний центр допомоги ВІЛ-інфікованим громадянам.
   Основними шляхом виявлення інфікованих є лабораторне обстеження різних контингентів населення на ВІЛ (донорів крові, вагітних контингентів ризику). Щорічно в області обстежується 60-70 тисяч чоловік, а це лише половина від потрібного обстеження.
   Члени благодійного фонду «Життя» пропонують співпрацю з аналогічними організаціями також звертаються за допомогою до приватними фонду функціонуючим в країнах Європи, Америки, Азії, Африки.
   Детальна інформація про ВІЛ інфікованих, онкологічних хворих і наркотично залежних громадян Ви отримаєте при спілкуванні з нами.

 

Наша реклама, всі доходи підуть на лікування онкохворих дітей